3. závod ŽPPŽ 28.5.2008 - Krčský les

zppz

Tak je za námi další ze středečních žebříčků. 3. Závod ŽPPŽ 28.5.2008 pořádal oddíl SK Praga v Krčském lese na mapě Hrádek. Počasí nám přálo a i všechno ostatní šlo jako po másle. Legitky z prezentace ubývaly, hodiny na startu vesele pípaly, v cíli se to hemžilo jako v úlu a kresliči map se pěkně zapotili. Není se čemu divit, vždyť vás přišlo 229. Věřím, že si každý přišel na své, ať už v lese, nebo po doběhu u občerstvení. Nic by ovšem neklapalo bez úžasného pořadatelského týmu, kterému bych tímto ráda moc a moc poděkovala. Krásně se s vámi spolupracovalo!!! Po skončení této bouřlivé akci na schromaždišti zůstaly 2 buzoly, modré tričko s krátkým rukávem a tmavomodrá kšiltovka. Kdo něco z toho postrádá, nechť se mi ozve mailem (k-ce#atlas.cz).
Ještě jednou děkuji
Kristýna Čermáková

Odkazy:

Rozpis ke stažení
Výsledky ke stažení

««« Předchozí text: MČR v nočním OB Následující text: Ríšovy narozeniny »»»

SyOn | 07-05-2008 00.10 | pořádáme | trvalý odkaz | tisk | 6035x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

... zapište sem "nejsem robot".


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

© copyright 2007 betak a voitoi s použitím RS2

administrace