MČR klasická trať, Bečov nad Teplou 17.-18.9.

MCR_Paja.jpg MCR_AnnaL.jpg

Poslední letošní individuální šampionát se konal o uplynulém víkendu v Bečově nad Teplou. Rozdělovaly se medaile v královské disciplíně (klasické trati). V sobotu proběhla za poměrně pěkného počasí kvalifikace. Na nedělní finále se počasí výrazně pokazilo a celý den více či méně intenzivně pršelo. Divácká kulisa tak nebyla úplně nejlepší, kdo ale zůstal až do konce, mohl na vyhlášení nejlepších zatleskat i několika našim medailistům. Výrazně se dařilo našim veteránům, kteří vybojovali čtyři medaile. Áda Kožinová (zlato v D40), Jana Haňkovská (stříbro v D65), Ticháč (zlato v H50) a Vláďa Attl (bronz v H70). Velkou smůlu měli naši muži (H21). Pája v cíli zjistil, že vynechal jednu kontrolu a připravil se tak o výborný výsledek na začátku druhé desítky. Šéďa bojoval po celý závod o stupně nejvyšší. Když už se ve 3/4 závodu dostal konečně do vedení, tak ho bohužel postihl nepřijemný pád, který ho poznamenal na zbytek závodu (zřejmě něco s vazy v kotníku). Přesto však ještě dokázal vybojovat bronz (se ztrátou necelé minuty)! V juniorech pak přidal 5. místo Lanďák a v mladších dorostenkách běžela velmi pěkně Zuzka Kožinová – 6. místo.

««« Předchozí text: PGP fotky jaro-léto 2011 Následující text: SP Liberec 24.-25.9. »»»

SyOn | 20-09-2011 14.57 | klubové vnitro | trvalý odkaz | tisk | 220x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

... zapište sem "nejsem robot".


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.

© copyright 2007 betak a voitoi s použitím RS2

administrace