Bet 2. a 4. na ME v Portugalsku!!!

Bet si na ME v Portugalsku doběhl pro svůj největší individuální OB úspěch v kariéře, když skončil 4. na krátké trati. O dva dny později ve štafetách, pak skoro zopakoval zlatý finiš z MS2012. Tentokrát byl jeden soupeř rychlejší, to ale vůbec nevadí, a tak máme vicemistra Evropy. Ke všem dosaženým výsledkům celá PGP gratuluje.

SyOn | 16-04-2014 16.14 | klubové vnitro | 0 komentářů | 6x

Letní soustředění žáků v Doksech

Bližší informace k letnímu soustředění žáků v Doksech v termínu 4. – 10.8.2014 naleznete zde. Přihlášky již do 31.3. tady.

SyOn | 07-03-2014 10.51 | klubové vnitro | 0 komentářů | 26x

Pž krátká trať 26.4.2014

Z důvodu možného možného startu některých jedinců jak na našem závodě, tak večer na MČR NOB, posouváme start o půl hodiny dopředu na 10.00.
Upozorňujeme závodníky kategorie HDR, že tato trať bude bez fáborků. Fáborkovány budou pouze kategorie DH10L.

rozpis
foto z terénu
stará mapa

SyOn | 03-03-2014 11.28 | pořádáme | 1 komentář | 535x

Tréninky

Příští týden, 17.-21.2.2014, se vzhledem k jarním prázdninám na Praze 1–5 nekoná úterní ani čtvrteční trénink na ZŠ Pošepného.

SyOn | 12-02-2014 22.55 | klubové vnitro | 0 komentářů | 22x

Pozvánka na valnou hromadu SK Praga

logo-skkterá se koná v PONDĚLÍ dne 10.2.2014 od 18.00 hodin v loděnici ČVK, Veslařský ostrov 59, Praha 4, nedaleko od tramvajové zastávky Kublov. Místo konání je stejné jako v předešlých letech. Bude otevřený bufet!

PGP fotky z letní a podzimní sezóny

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z letní a podzimní sezóny.

Bet nejlepším o-běžcem roku 2013

V Turnově byla v sobotu vyhlášena anketa nejlepšího o-sportovce ČR roku 2013. V kategorii o-běžec roku obhájil náš Bet první místo, na druhém místě se umístila Dana Šafka-Brožková. Šéďa se tentokrát probojoval na třetí místo. Gratulujeme!

SyOn | 02-12-2013 18.42 | klubové vnitro | 0 komentářů | 55x

Tréninky

Příští týden, 29.10.2013, se úterní trénink na ZŠ Pošepného koná, i přesto že jsou podzimní prázdniny.

SyOn | 23-10-2013 19.24 | klubové vnitro | 0 komentářů | 39x

MČR štafet a klubů

Během víkendu se v Jablonci nad Nisou, na Břízkách, konaly dvě poslední letošní mistrovství ČR. Po loňském zrušeném závodě štafet v kategorii H21 nastupovalo naše trio Flaška-Bet-Šéďa s touhou odčinit loňskou křivdu a konečně v této sestavě zvítězit i na MČR. Povedlo se!, nicméně cesta za titulem byla poměrně trnitá. Flaška dodal závodu patričné napětí, když z prvního úseku přibíhal až dvacátý se ztrátou tři a půl minuty. Bet si na druhém úseku poradil se sedmnácti soupeři a předával již na třetím místě, nicméně se ztrátou stále více než dvě a půl minuty. Šéďu tedy nečekal vůbec lehký úkol. Díky jeho podzimní formě jsme ale neztráceli naději. A Šéďa nezklamal. Na průběhu do závěrečného pytlíku sice ještě ztrácel na v tu chvíli vedoucího Chromého 25 vteřin, nicméně na sběrné kontrole se objevil s náskokem 10 vteřin před ním a bylo jasno. Flaška se tak dočkal premiérového titulu Mistra ČR, celkově jsme tak vybojovali pátý štafetový titul v H21 v naší novodobé historii.

Další zlatou medaili pak máme zásluhou nejmladších veteránek (Áda-Kůra-Majdice).
V neděli na Mistrovství ČR klubů jsme výraznějšího úspěchu nedosáhli. Dorostenci 9. místo, dospělí 8. místo, nejmladší veteráni 7. místo.