PGP fotky z jarní sezóny

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z jarní sezóny, včetně zmíněného Přeboru Pragovky ve steeplechase.

SyOn | 30-06-2012 13.16 | klubové vnitro | 2 komentáře | 460x

Přebor PGP v běhu na 3000 m překážek, 27. 6. 2012

Včera se, v rámci veřejných atletických závodů na pražské Děkance, uskutečnil 1. Otevřený přebor Pragovky v běhu na 3000 m překážek. Na start se postavilo pouze 5 odvážných borců z PGP – Kládin, Borek, Jehovista, Flaška a VoiToi. Všichni závod úspěšně dokončili, Přeborníkem pro rok 2012 se stal Flaška v čase 10:43:59. Kompletní výsledky najdete zde. Závod se natolik líbil (bude i nějaké foto ve fotogalerii), že se z něj pokusíme udělat tradici. Za rok se jistě sejdeme v hojnějším počtu.

SyOn | 28-06-2012 06.55 | klubové vnitro | 0 komentářů | 200x

Světový pohár ve Švýcarsku

Bet se Šéďou reprezentovali ČR i na 4. a 5. kole světového poháru ve švýcarském St. Gallenu. Šéďa zaběhl výtečně na middlu (6. místo), Bet ve sprintu (10. místo). Další kola světového poháru se běží jako součást MS ve Švýcarsku v druhé polovině července.

SyOn | 25-06-2012 21.50 | klubové vnitro | 5 komentářů | 4183x

PGP bude vidět na vrcholných akcích OB

V červenci budou ČR reprezentovat na vrcholných mezinárodních akcích hned tři pragováci. Na začátku července jede Bet na Akademické mistrovství světa v OB do Španělska. Spolu se Šéďou pak jedou na Mistrovství světa v OB do Švýcarska. Po několikaleté pauze bude mít Pragovka zasloupení na světových akcích i v mladších kategoriích. Nominaci vybojovala Zuzka Kožinová. První reprezentační zkušenosti posbírá na Mistrovství Evropy dorostu ve Francii.

SyOn | 06-06-2012 13.36 | klubové vnitro | 0 komentářů | 187x

Tři medaile z MČR ve sprintu

Na pátečním Mistrovství ČR ve sprintu, které se konalo v okolí děčínského zámku, vybojovali pragováci hned několik cenných kovů. V hlavní mužské kategorii byl druhý Bet a pro životní úspěch – bronzovou medaili – si dofinišoval Flaška. V mladších dorostenkách se druhým místem blýskla Zuzka Kožinová. Také z veteránských kategoriích máme dvě umístění na bedně. Áda vyhrála v D40, Jana Haňkovská byla druhá v D65. O víkendu pokračovaly dlouhodobé soutěže žebříčku A a B v Kytlici. Na sobotní klasické trati navázala Zuzka Kožinová na úspěch z předchozího dne a přidala do své sbírky další druhé místo. V hlavní mužské kategorii byl Honza Šedivý v sobotu 6. a v nedělním závodě na krátké trati se mu podařilo zvítězit.